فروردین ۲۷, ۱۳۹۸ کد خبر : 29196 اجتماعی پربیننده ترین ها خبر فرهنگی گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

معرفی برگزیدگان فراخوان نشر مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی

معرفی برگزیدگان فراخوان نشر مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از معرفی برگزیدگان فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خبر داد.

حسین ابراهیمیان با اشاره به انتشار فراخوان انتشار مطالب با موضوع خشونت‌های خانگی از خردادماه سال گذشته، اظهار کرد: این فراخوان توسط معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و در راستای اجرای طرح پنج ساله پیشگیری از خشونت، خطاب به دفاتر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات محلی استان منتشر شد.

وی یادآور شد: بر اساس فراخوان مذکور از فعالان رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواسته شده بود تا با انتشار مطالبی پیرامون «خشونت‌های خانگی» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی جامعه و خانواده با این اداره‌کل همراهی نمایند.

ابراهیمیان با اشاره به انتخاب آثار برگزیده شرکت کننده در این فراخوان، گفت: سرمقاله «خشم، تهدیدی برای نهاد خانواده» نوشته کریم خورسندی در صفحه نخست روزنامه سوال جواب مورخه ٢۵ دی ٩٧ و گزارش «نباید قربانیان خشونتهای خانگی و همسرآزاری را مقصر شمرد» اثر محدثه مهدوی در خبرگزاری ایسنا مورخه ١٠ تیر ٩٧، به ترتیب به عنوان رتبه‌های اول و دوم این فراخوان انتخاب شدند و اثری شایسته دریافت مقام سوم نشد.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان افزود: برگزیدگان این فراخوان، طی مراسمی در اردیبهشت‌ماه ١٣٩٨ تجلیل خواهند شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر