اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸ کد خبر : 31199 اجتماعی پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

ملی‌پوش گیلانی رشته تیراندازی به مسابقات جهانی آلمان اعزام می‌شود

ملی‌پوش گیلانی رشته تیراندازی به مسابقات جهانی آلمان اعزام می‌شود

رئیس هیئت تیراندازی استان گیلان گفت: سجاد پورحسینی ملی‌پوش گیلانی رشته تیراندازی برای کسب سهمیه المپیک به مسابقات جام جهانی مونیخ آلمان اعزام می‌شود.

باب‌الله زارع امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۵ ورزشکار عضو تیم ملی تیراندازی ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو عازم آلمان می‌شوند که در میان آن‌ها نام “سجاد پورحسینی” ورزشکار گیلانی تیم ملی دیده می‌شود.

وی مسابقات مونیخ آلمان سومین جام جهانی تیراندازی در سال ۲۰۱۹ به‌شمار می‌رود که رقابت‌های آن با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار این رشته از سراسر جهان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران نیز طبق برنامه‌ریزی انجام شده با تعداد ۱۵ ورزشکار خود در این دوره ار رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

رئیس هیئت تیراندازی استان گیلان گفت: تیم ملی تیراندازی کشورمان برای شرکت در مسابقات مونیخ و کسب سهمیه‌های لازم برای حضور در رقابت‌های المپیک در قالب دو گروه در تاریخ ۲۷ اردیبهشت و ۲ خرداد به همراه ۱۵ ورزشکار منتخب خود تهران را به مقصد کشور آلمان ترک می‌کند.

زارع افزود: در مرحله نخست و در رشته تفنگ فاطمه کرم‌زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان و در رشته تپانچه نیز گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان به رقابت‌های جهانی مونیخ آلمان اعزام می‌شوند.

رئیس مجمع عالی بسیج ورزشکاران گیلان گفت: در مرحله دوم اعزام‌ نیز حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل‌خندان، جواد فروغی و سجاد پورحسینی در رشته تپانچه به کشور آلمان اعزام می‌شوند تا به همراه سایر هم‌تیمی‌های خود برای کسب سهمیه‌های المپیک با سایر ورزشکاران جهانی به رقابت بپردازند.

رقابت‌های تیراندازی جام جهانی مونیخ برای کسب سهمیه شرکت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۳ تا ۱۰ خرداد امسال در کشور آلمان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر