تیر ۲۵, ۱۳۹۸ کد خبر : 36123 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون فنی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور خبر داد؛

برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی کشور به میزبانی گیلان

برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی کشور به میزبانی گیلان

دکتر جواد مهربانی عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و معاون فنی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشوراز برگزاری بزرگترین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویی کشور به میزبانی گیلان در سال آتی خبر داد .

به گزارش خبرگزاری جاهدخبر، دکتر جواد مهربانی معاون فنی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در خصوص مقدمات برگزاری این المپیاد مهم گفت : تابستان سال آتی دانشگاه گیلان افتخار میزبانی بزرگترین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاههای کل کشور را برعهده دارد و این رویداد یک اتفاق خجسته برای ورزش دانشجویی گیلان خواهد بود .

وی با بیان اینکه دانشگاه گیلان ظرفیت های خوبی در خصوص فعالیت های ورزشی دارد افزود : دانشگاه گیلان پتانسیل های زیادی در زمینه ی ورزش چه در بخش اساتید و اعضای هیات علمی و چه در بخش دانشجویان مستعد و امکانات ورزشی دارد که در این خصوص ، این دانشگاه را متمایز می کند و از این رو میزبانی پانزدهمین المپیاد فرهنگی – ورزشی دانشجویان کل کشور در گیلان می تواند در توسعه و گسترش هر چه بیشتر ورزش و همچنین پرورش ورزشکاران و استعدادیابی قهرمانان ورزشی موثر باشد .

مهربانی در خصوص بازدید روسای انجمن های ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اماکن ورزشی پانزدهمین المپیاد فرهنگی- ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور گفت :  روسای انجمن های ورزشی ضمن بازدید دو ساعته از اماکن ورزشی دانشگاه گیلان در  روز ۲۳ تیرماه نسبت به ارزیابی این اماکن اقدام نموده و گزارش ارزیابی مذکوربه رئیس اداره مسابقات و توسعه ورزش قهرمانی اداره کل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحویل داده شد .

وی ادامه داد : پس از این بازدید جمع بندی نظرات تخصصی و فنی با حضور ریاست محترم دانشگاه گیلان جناب  آقای دکتر رضی و دکتر افراخته معاون محترم دانشجویی دانشگاه گیلان صورت گرفت و ریاست محترم دانشگاه گیلان از نظرات مسئولین انجمن های ورزشی و اقدامات لازم در خصوص برگزاری هر چه بهتر المپیاد ورزشی مطلع شدند.

مهربانی با بیان اینکه اماکن ورزشی برای پانزدهمین المپیاد دانشجویی در گیلان مشخص شده است ، گفت : ان شاالله با همت و تعامل تمامی بخشها این المپیاد به نحو شایسته در استان گیلان و به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد .

معاون فنی پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور اذعان داشت : قطعا پیامد و خروجی برگزاری این المپیاد عظیم ورزشی برای استان ، دانشگاه گیلان و سایر دانشگاههای کل کشور مثبت خواهد بود.

دکتر مهربانی خاطر نشان کرد : میزبانی المپیاد فرصت مغتنمی برای توسعه دانشگاه گیلان در بخش امکانات و استعداد های ورزشی می باشد .

گفتنی است پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور تابستان ۹۹ به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار می شود.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر