مرداد ۳۱, ۱۳۹۸ کد خبر : 39250 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

تمدید قرارداد کاپیتان و جذب ۳ بازیکن جدید توسط ملوان

تمدید قرارداد کاپیتان و جذب ۳ بازیکن جدید توسط ملوان

تیم فوتبال ملوان انزلی در آستانه دیدار هفته دوم مقابل آرمان گهر سیرجان سه بازیکن جدید جذب کرده و قرارداد کاپیتان خود را تمدید کرد.

تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف آرمان گهر سیرجان می‌رود، این تیم در آستانه این دیدار سه بازیکن جدید جذب کرده و قرارداد کاپیتان خود را تمدید کرد.

وینگر اسبق استقلال تهران در ملوان

میعاد یزدانی وینگر اسبق استقلال تهران با عقد قراردادی به تیم فوتبال ملوان انزلی پیوست، وی سابقه بازی در تیم‌های سپیدرود رشت و بادران تهران را دارد.

یزدانی سابقه صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول به همراه سپیدرود رشت را دارد و در فصل ۹۵-۹۶ به همراه استقلال تهران در لیگ قهرمان آسیا به میدان رفت.

بازگشت مهاجم اسبق ملوان به این تیم!

شاهین باللجائی مهاجم تیم فوتبال ملوان انزلی در فصل ۹۴-۹۵ با عقد قراردادی به تیم اسبق خود بازگشت، وی سابقه بازی در تیم‌های شاهین بوشهر و قره‌باغ را دارد.

باللجائی پنجمین بازیکنی است که ظرف ۴۸ ساعت گذشته در خط آتش جذب ملوان انزلی شد، پیش‌ازاین میعاد یزدانی، علی امیری، رضا کرملاچعب و رضا نعامی به تیم ملوان پیوستند.

تمدید قرارداد کاپیتان تیم فوتبال ملوان

مهیار زحمتکش کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال ملوان انزلی پس از کش‌وقوس‌های فراوان، قرارداد خود را با ملوان تمدید کرد، این بازیکن ابتدای فصل به ماشین‌سازی رفته و پس از چند روز حضور در ماشین‌سازی، قرارداد خود را به‌صورت توافقی با این تیم فسخ کرد.

زحمتکش محصول آکادمی باشگاه ملوان انزلی بوده و در تمامی رده‌های سنی این باشگاه توپ زده است.

وینگراسبق داماش به ملوان پیوست

سعید حلافی وینگر اسبق داماش گیلان با عقد قراردادی به تیم فوتبال ملوان انزلی پیوست، وی پیش‌ازاین در فصل ۹۱-۹۲ در رقابت‌های لیگ برتر در دوراهی داماش – ملوان تیم لاجوردی پوش شهر باران را انتخاب کرد.

حلافی سابقه بازی در تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، نفط الوسط، صبا باطری، پارس جنوبی جم، نفت آبادان، پیکان، راه‌آهن و پرسپولیس تهران را دارد.

کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال ابطال شد و حلافی به همین خاطر دستگیرشده و مورد بازجویی قرار گرفت.

به گزارش فارس، تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان می‌رود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر