مرداد ۳۱, ۱۳۹۸ کد خبر : 39264 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

لیگ دسته اول فوتبال ایران| تساوی “ملوان بندرانزلی” در مقابل “آرمان‌گهر سیرجان”

لیگ دسته اول فوتبال ایران| تساوی “ملوان بندرانزلی” در مقابل “آرمان‌گهر سیرجان”

تیم ملوان بندرانزلی در مقابل تیم آرمان‌گهر سیرجان به تساوی یک بر یک دست یافت.

از هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران، عصرامروز تیم‌های ملوان بندرانزلی و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه تختی بندرانزلی به‌دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به‌پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندرانزلی:

مبین عشایر، حافظ یعقوبی، حامد محمودی، عظیم گوک، کاظم حیات‌منش، عباس عامری، میلاد کمندانی، سهیل رحمانی(از دقیقه ۴۸ خشایار زبرجد)، علی امیری، علی خسروی‌نژاد(از دقیقه ۶۰ امیر رضا محرمی) و شاهین باللجایی(از دقیقه ۷۵ مهدی هاشمی).

سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی را علی لطیفی برعهده داشت.

ترکیب تیم آرمان گهر سیرجان:

مهدی زنجانی، ابراهیم ولی‌پور، ساسان جعفری، محسن ایران‌نژاد، وحید نورمحمدی(از دقیقه ۸۷ حمید ابراهیمی)، جعفر برزگر، عباس پورخسروانی(از دقیقه ۷۰ مرتضی حسین زاده)، علی عباسی(از دقیقه ۷۷ حکمت فولادپور)، ایمان رازانی، امیر محمودآبادی و امین اسدی.

سرمربیگری تیم آرمان گهر سیرجان را  قاسم شهبا برعهده داشت.

کارت زرد: عظیم گوک دقیقه ۷۶، عباس عامری دقیقه ۶۳، شاهین باللجایی دقیقه ۸۷(ملوان بندرانزلی) جعفر برزگر دقیقه ۷۴(آرمان گهر سیرجان)

گل: امیر محمودآبادی دقیقه ۷۶(آرمان گهر سیرجان)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم ملوان بندرانزلی با استفاده از کناره ها به‌دنبال رسیدن به‌گل بود و در سوی دیگر تیم آرمان گهر سیرجان با استفاده از ضد حملات موقعیت‌هایی را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی ایجاد کرد اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به‌پایان برسد.

نیمه دوم: تیم آرمان گهر سیرجان  با استفاده از عمق دفاع تیم ملوان بندرانزلی به‌دنبال رسیدن به‌گل بود که توانست نخستین گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند و در سوی دیگر  تیم ملوان بندرانزلی با استفاده از ارسال‌ از کناره‌ها حملاتی را بر روی دروازه تیم آرمان گهر سیرجان طراحی کرد که توانست نخستین گل خود را وارد دروازه تیم حریف کند تا بازی با تساوی یک بر یک به‌پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز بازی علی لطیفی به‌همراه کادر فنی تیم ملوان بندرانزلی به‌سوی نیمکت تیم آرمان گهر سیرجان رفتند.

داور‌ در‌ نیمه نخست بازی ۲ دقیقه و در نیمه دوم بازی ۳ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر