مهر ۲۸, ۱۳۹۸ کد خبر : 44592 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر گفتگو نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد:

اعلام آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

اعلام آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از اول تا ۲۸ مهرماه ۹۸ تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری در سامانه ثبت نام اینترنتی وام ۷ میلیون تومانی به نشانی cspf.ir ثبت نام کردند.

امین پورذاکری، با تاکید براینکه قرار است سه شنبه ۳۰ مهرماه ۹۸ ثبت نام اینترنتی این تسهیلات پایان یابد، گفت: از ابتدای مهرماه تا روز یکشنبه (۲۸ مهرماه ۹۸) تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ نفر از بازنشستگان و موظفین زیرپوشش این صندوق اقدام به ثبت نام اینترنتی در سامانه وام ضروری ۷ میلیون تومانی کرده اند.

 پورذاکری اظهار داشت: استان تهران با ۴۲ هزار و ۶۳۷ نفر همانند سال های گذشته بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: پس از آن به ترتیب استان های فارس با ۱۹ هزار و ۴۳۱ نفر، خراسان رضوی ۱۸ هزار و ۸۰۸ نفر، اصفهان ۱۶ هزار و ۶۱۴ نفر و گیلان ۱۲ هزار و ۴۲۰ نفر قرار دارند.

پورذاکری گفت: کمترین تعداد ثبت نام اینترنتی وام ضروری نیز مربوط به استان های قم با هزار و ۷۴۹ نفر، ایلام با هزار و ۹۸۱ نفر، خراسان شمالی با دو هزار و ۹۳ نفر، کهکیلویه و بویراحمد با دوهزار و ۳۹۲ نفر و بوشهر با دوهزارو ۴۷۰ نفر است.

ثبت نام اینترنتی وام ضروری ۷ میلیون تومانی از اول مهرماه آغاز شده و تا سه شنبه ۳۰ مهرماه ۹۸ یعنی دو روز دیگر، در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر