دی ۳۰, ۱۳۹۸ کد خبر : 51700 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر سیاسی گفتگو نسخه چاپی نسخه چاپی

تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا یک تصمیم سیاسی است

تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا یک تصمیم سیاسی است

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا یک تصمیم سیاسی است و برای کشوری چنین تصمیمی گرفتند که امن‌ترین کشور دنیا است.

حیدر بهاروند امشب در مجمع انتخابات هیات فوتبال استان گلستان اظهار کرد: در مجامع سلایق مختلف است و نظر مجمع برای فدراسیون محترم است.
وی ادامه داد: آقای کوهستانی به عنوان رئیس هیات استان در چهار سال آینده کار سختی دارد و با وجود اینکه هیات وظیفه تیمداری ندارد اما باید به باشگاه‌ها کمک کند.
سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در استان گلستان برای رده‌های پایه خیلی خوب کار شده است و این جای امیدواری دارد.
بهاروند بیان کرد: باید به فوتبال بانوان هم توجه ویژه شود چون نمی‌شود در یک استان فوتبال آقایان فعال باشد اما فوتبال بانوان فعال نشود.
وی اضافه کرد: فوتبال دیگر تنها یک ورزش نیست بلکه یک صنعت است که بر‌جامعه تاثیرگذار است و از جامعه تاثیرپذیری دارد.
سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در نظرسنجی اخیر برای عدم حضور در جام باشگاه‌ها ۹۵ درصد پیشنهاد عدم حضور در جام باشگاه‌های آسیا را تایید کردند.
بهاروند گفت: فیفا بر روی شناسنامه فوتبالی بازیکنان تمرکز دارد و سامانه نقل و انتقالات می‌تواند این خروجی را به ما بدهد.
وی درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای عدم میزبانی باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا تاکید کرد: متاسفانه این یک تصمیم سیاسی است اما مجموع وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها از حق باشگاه‌ها و منافع ملی دفاع خواهیم کرد.
سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از سوی دیگر در تلاش هستیم این موضوع به خوبی حل شود.
بهاروند گفت: در کشورهای عربی که مدعی ناامنی در کشور هستند جنگ حکمفرما است و دائم در کشورهای آنها انفجار صورت می‌گیرد اما برای ایران که یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است چنین تصمیمی گرفته می‌شود.
وی گفت: ما محکم ایستاده‌ایم و از حق فوتبال کشور دفاع خواهیم کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر