دی ۲۸, ۱۳۹۸ کد خبر : 51558 اجتماعی استان‌ها اقتصادی پربیننده ترین ها خبر گفتگو نسخه چاپی نسخه چاپی

شرایط گردشگری ایران بهتر می‌شود

شرایط گردشگری ایران بهتر می‌شود

معاون‌گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: رویدادها و اتفاقات تلخ همیشه و در همه نقاط دنیا وجود دارد و مقاصد گردشگری دنیا را تحت الشعاع قرار داده و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، اما تجربه بین‌المللی و بومی مدیریت این شرایط را داریم و اطمینان می‌دهیم که به‌زودی شرایط بهتری پیدا کنیم.

ولی تیموری در مراسم اختتامیه ششمین همایش بین‌المللی دیجیتال مارکتینگ و صنعت گردشگری گفت: برگزاری این رویداد در شرایط کنونی و استقبال بی‌نظیر فعالان گردشگری و حوزه‌های ICT بیانگر این است که فعالان این حوزه به نشاط و رونق این صنعت اطمینان و اعتقاد کامل دارند و به‌جای پرداختن به حاشیه‌های غیرتخصصی به دنبال بهره‌مندی از تجارب بین‌المللی و پیدا کردن راهکارهای علمی و حرفه‌ای روز دنیا هستند.

او افزود: باید توجه داشته باشیم که ظرفیت کتمان‌ناپذیر رسانه‌های دیجیتالی به همان اندازه که در معرفی و تصویرسازی مثبت از یک مقصد مؤثر هستند در آسیب زدن به تصویر موجود نیز می‌توانند تأثیرگذار باشد، بنابراین همکاران فعال در حوزه‌های گردشگری و رسانه‌ها در اظهارنظرها و مصاحبه‌ها دقت لازم را داشته باشند.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا تیموری با تأکید بر اینکه رویدادها و اتفاقات تلخ همیشه و در همه نقاط دنیا وجود دارد و مقاصد گردشگری دنیا را تحت الشعاع قرار داده و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، تصریح کرد: تجربه بین‌المللی و بومی مدیریت این شرایط را داریم و اطمینان می‌دهیم که به‌زودی شرایط بهتری پیدا کنیم.

معاون گردشگری بیان کرد: ایران به‌عنوان یک مقصد گردشگری جذاب و با قابلیت رقابت‌پذیری بالا، توان عبور سریع از روزهای سخت را دارد و با برنامه‌هایی که در قالب بازیابی در دست‌ اقدام داریم تا قبل از شروع فصل سفر بعدی کشور، در اسفند فضای بانشاط خود را پیدا خواهد کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر