مهر ۲۷, ۱۳۹۹ کد خبر : 67276 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی رشت با مجتبی وهابی، مدیرمسئول رسانه های پایگاه های خبری جاهدخبر، آوای نزدیک، نشریه نقش گیلان و مجله مهرشمال در دفتر رسانه

دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی رشت با مجتبی وهابی، مدیرمسئول رسانه های پایگاه های خبری جاهدخبر، آوای نزدیک، نشریه نقش گیلان و مجله مهرشمال در دفتر رسانه

به گزارش خبرگزاری جاهدخبر، امروز صبح مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی رشت با مجتبی وهابی، مدیرمسئول رسانه های پایگاه های خبری جاهدخبر، آوای نزدیک، نشریه نقش گیلان و مجله مهرشمال در دفتر رسانه دیدار کردند.

در ابتدای جلسه مدیرعامل شرکت تعاونی تاکسیرانی رشت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه و تاکید بر ضرورت همکاری و همیاری بیشتر حوزه های مرتبط اظهار داشت: اعضای شرکت تعاونی تاکسیرانی از ضعیف ترین اقشار جامعه هستند و برخی به دلیل شرایط سخت و زیان آور کار و سن بالا از تندرستی کامل برخوردار نیستند.

باقری با تاکید بر اینکه حفاظت از منافع این قشر ضرورت دارد تصریح کرد: در گذشته مشکلات بسیاری در خصوص فروش زمین و ساختمان شرکت تعاونی به وجود آمده است و خداوند شاهد و ناظر همه اتفاقات تلخ شرکت تعاونی بوده است و سهامداران انتظار دارند به این مشکلات رسیدگی شود.

مجتبی وهابی نیز در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت پیگیری موارد مطرح شده، و با تاکید بر تمامی دغدغه های عنوان شده، بیان داشت: اینگونه مسائل دغدغه همه کسانی است که دل در گرو رشد و توسعه این شهر و کشور، عزت ملت و سربلندی هرچه بیشتر نظام دارند و سازمان پیگیر موارد مطرح شده خواهد بود.

وی با بیان اینکه اکنون نیز کار حوزه حمل و نقل سختی های خودش را دارد و همانند دهه های ۲۰ و ۳۰ باید در جهت نوآوری و همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا باشد تا مورد تحسین جامعه قرار گیرد اظهار داشت: تاکسی های اینترنتی شیوه نوینی از حمل و نقل هستند که در جهان سر وصدای زیادی به پا کرد و امروزه در ایران نیز پس از مدتها مقاومت در نهایت همکاری با همه نوع تاکسی اینترنتی را پذیرفته ایم .

ایشان خاطر نشان کرد: تکنولوژی روز دنیا خود را بر سیستم قدیم تحمیل می کند و روز به روز سهم فضای مجازی و اینترنت در تمامی عرصه ها بیشتر می شود. بنابراین چه زیبا تر است که خودمان پیش قدم شویم و آموزش های لازم را به رانندگان بدهیم.

وی افزود: با توجه به سیاست دولت مبنی بر شرایط ویژه نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در استان های مرزی، به ویژه استان های دارای مناطق آزاد، در صورتی که وحدت، همکاری و برنامه منسجم در این زمینه از سوی تعاونی وجود داشته باشد می توان از حمایت مسئولان استان و شهرستان را در راستای پیگیری موضوع برخوردار بود و این موضوع می تواند اولین کار مشترک سازمان و شرکت تعاونی باشد.

مجتبی وهابی، در پایان از تلاش و پیگیری اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی تاکسیرانی رشت تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که با بهره مندی از تمامی ظرفیت های علمی و تجربی، مادی و معنوی و همچنین وحدت و همکاری مسئولین مربوطه تحولی در حوزه حمل و نقل ایجاد شود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر