مهر ۲۷, ۱۳۹۹ کد خبر : 67266 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

مراسم صبحگاه نیروی انتظامی گیلان به‌مناسبت هفته ناجا در رشت برگزار شد

مراسم صبحگاه نیروی انتظامی گیلان به‌مناسبت هفته ناجا در رشت برگزار شد

مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان گیلان در نخستین روز از هفته ناجا در رشت برگزار شد.

مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان گیلان به‌مناسبت آغاز هفته ناجا صبح امروز با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم صبحگاه ناجا در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» برگزار شد.

سردار عزیز‌الله ملکی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال اولویت‌ها و ماموریت‌های ۹ گانه‌ای برای ناجا استان گیلان در نظر گرفته شد و ماموران نیروی انتظامی توانستند اقدامات خوبی در خط مقابله با کرونا انجام دهند.

وی با اشاره به ضرورت تلاش بیشتر برای تامین نظم و امنیت جامعه تصریح کرد: کاهش ۴۸ درصدی جرائم خشن، رشد ۵۰ درصدی کشف سلاح و افزایش ۶۵ درصدی کشفیات مواد مخدر در گیلان از مهم‌ترین دستاوردهای نیروی انتظامی در چند ماه اخیر بود.

فرمانده انتظامی گیلان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان قطعاً تمام توان خود را برای تداوم اقدامات موثر در حوزه ترافیکی و اجتماعی به‌کار خواهد گرفت.

مراسم صبحگاه نیروی انتظامی استان گیلان به‌مناسبت آغاز هفته ناجا امروز به‌طور متفاوت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر