مهر ۲۷, ۱۳۹۹ کد خبر : 67246 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار نسخه چاپی نسخه چاپی

نوبت دهی مراکز تعویض پلاک کل کشور؛ فقط اینترنتی!

نوبت دهی مراکز تعویض پلاک کل کشور؛ فقط اینترنتی!

با اعلام رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، نوبت دهی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تمامی استان های کشور از همین حالا تنها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و متقاضیان با مراجعه به سامانه می توانند نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

سرهنگ علی محمدی، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در این خصوص اعلام کرد که حسب دستور ریاست محترم پلیس راهور ناجا و با هدف گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی و جلوگیری از تجمع مردم در مراکز تعویض پلاک در شرایط کرونایی، طرح نوبت دهی اینترنتی برای حضور در مراکز تعویض پلاک به مرحله اجرا درآمده و با مراجعه به سامانه nobatdehi.epolice.ir می توان نسبت به دریافت نوبت اینترنتی اقدام کرد.

پیش تر فاز اول نوبت دهی اینترنتی در تمامی مراکز تعویض پلاک و خدمات شماره گذاری شهر تهران اجرا شد و از شنبه ۲۹ شهریورماه، نوبت دهی در مراکز تعویض پلاک استان های اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، کرمانشاه، البرز، یزد و همچنین استان قم تنها به صورت اینترنتی صورت گرفت. حال اکنون سراسر کشور به سامانه نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک اضافه شده و تنها از این طریق می توان نسبت به دریافت خدمات نام نویسی کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر