اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۰ کد خبر : 75518 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

عزت‌اللهی مدیر آکادمی شهرداری آستارا شد

عزت‌اللهی مدیر آکادمی شهرداری آستارا شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا عزت الهی به‌عنوان مدیر فنی تیم بزرگ‌سالان و مدیر آکادمی باشگاه شهرداری آستارا منصوب شد.

طی حکمی از سوی علی کارگر مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا نادر عزت الهی از پیشکسوتان فوتبال گیلان به‌عنوان مدیر فنی تیم بزرگ‌سالان و مدیر آکادمی باشگاه شهرداری آستارا منصوب شد.

نادر عزت‌اللهی علاوه بر سابقه بازی در فوتبال گیلان و قهرمانی همراه با ملوان انزلی در دهه ۶۰، سابقه سرمربیگری و مدیریت آکادمی باشگاه ملوان انزلی را نیز در کارنامه دارد که حالا با شهرداری آستارا به فعالیت در فوتبال بازگشت.

همچنین تیم‌ شهرداری آستارا عصر روز یکشنبه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف شاگردان سیامک فراهانی در تیم داماش گیلان رفت و موفق شد با گل‌های عارف اکبری و محمد آزاد طلب از سد حریف عبور کند تک‌گل تیم داماش هم توسط آرمان شکوری به ثبت رسید.

تیم شهرداری آستارا روز گذشته نیز در دیداری دوستانه موفق شده بود با گل‌های سعید طالبی و مهرگان گلبرگ از سد تیم مقاومت آستارا عبور ‌کند.

تیم شهرداری آستارا از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ یک روز شنبه ۱۸ اردیبهشت در ورزشگاه سردار جنگل رشت میزبان تیم نود ارومیه خواهد بود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر