آذر ۳, ۱۴۰۰ کد خبر : 83701 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

آغاز مسابقات کارکنان دولت در رشت

آغاز مسابقات کارکنان دولت در رشت

آئین افتتاحیه مسابقات کارکنان دولت با شعار کارمند فعال، ایران فعال در سالن ۶ هزار نفری شهدا رشت برگزار شد.

 آئین افتتاحیه مسابقات کارکنان دولت با شعار کارمند فعال، ایران فعال در سالن ۶ هزار نفری شهدا رشت با حضور مسؤولان استانی برگزار شد.

مدیرکل ورزش‌ و جوانان استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه این مسابقات با بهترین کیفیت برگزار می‌شود، اظهار کرد: تمام تلاش‌ها برای برگزاری باشکوه این مسابقات با حضور ۱۷ دستگاه اجرایی تدارک دیده‌شده است.

مریم بخشی با اشاره به اینکه ورزش در گیلان در فرهنگ غنی گیلان بوده است، گفت: گیلانیان از قدیم ورزشکار بوده و از سالیان دور با فرهنگ ورزش و پهلوانی آشنا بوده‌اند.

وی با بیان اینکه مسابقات باید در شأن دستگاه‌های اجرایی باشد، افزود: امیدواریم مسابقاتی با کیفیت در این دوره از رقابت‌ها شاهد باشیم.

علیرضا زهری، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان گیلان با بیان اینکه ولین فستیوالی است که به این شکل در حال برگزاری است، اظهار کرد: متأسفانه برخی از ادارات به دلایل مختلف از این مسابقات استقبال کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی از ادارات علی‌رغم داشتن پتانسیل بالا در این مسابقات شرکت نکردند، افزود: این مسابقات با حضور ۱۷ اداره در هشت رشته ورزشی برگزار می‌شود که می‌توانست این آمار بیشتر از این باشد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان گیلان با بیان اینکه بحران کم‌تحرکی را در گیلان شاهد هستیم، گفت: این مسائل و مشکلات باعث شده که ما به فکر برگزاری چنین مسابقاتی بین پرسنل و کارکنان دولت باشیم.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر