دی ۱۶, ۱۴۰۰ کد خبر : 85122 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار فرهنگی گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

گیلانیان با جان و دل در بازسازی عتبات مشارکت می‌کنند

گیلانیان با جان و دل در بازسازی عتبات مشارکت می‌کنند

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه مردم گیلان علاقه دیرینه به اهل بیت عصمت و طهارت دارند، گفت: گیلانیان با جان و دل در بازسازی عتبات مشارکت می‌کنند.

دکتر اسدالله عباسی عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد عتبات عالیات گیلان، با گرامیداشت یاد شهید سلیمانی که پیشتر عهده دار بازسازی عتبات بود، اظهار داشت: این شهید سرافراز، با شهادت در راه ولایت، راه و مسیر حرکت را نمایان ساخت.
وی سردار سلیمانی را مشعل دار و پرچمدار مسیر ولایت خواند و ادامه داد: او، مرد میدان جهاد بود و اینک ما باید مرد میدان خدمت به مردم باشیم و با جان و دل ، برای رضای خدا در این راه حرکت کنیم.
استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش ائمه اطهار را عزت بخش دانست و حب اهل بیت را موجب عزتمندی خواند و با یادآوری میزبانی مردم این استان از فرزندان پیامبر (ص) گفت: زنان محجبه ما امروز از حضرت فاطمه (س) الگو می گیرند و وظیفه خطیری برای حرکت در مسیر ائمه داریم.
دکتر عباسی مشارکت مردم در بازسازی عتبات عالیات و نیز قبور مطهر امامزادگان در این استان را نشان از علاقمندی دیرینه مردم این سامان به خاندان عصمت و طهارت ذکر کرد.
وی همچنین گفت که مجموعه استانداری و فرمانداری ها همکاری کامل با این ستاد در مرکز استان و نیز شهرستان ها انجام می دهند.
در ابتدای این جلسه مجید دوهندو رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان و حجت‌الاسلام محمد لاکانی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در این ستاد، فعالیت های انجام شده را تشریح کردند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر