مرداد ۱۶, ۱۴۰۱ کد خبر : 90652 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

رسانه‌ها پل ارتباطی پلیس و مردم هستند

رسانه‌ها پل ارتباطی پلیس و مردم هستند

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه در گیلان بیشترین تعامل پلیس با اقشار مختلف جامعه وجود دارد، گفت: پل ارتباطی پلیس و مردم، رسانه‌ها هستند و در چند ماه گذشته توانستیم مطالبات را پاسخگو باشیم و در سطح کشور استان آرامی بودیم.

سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در نشست خبری با مدیران رسانه‌ها و خبرنگاران در سالن اجتماعات ناجا با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: سالروز شهادت شهید صارمی را نیز گرامی می‌داریم و از اصحاب رسانه گیلان به دلیل مشارکت خوب با نیروی انتظامی استان سپاسگزاری می‌کنم.

وی با بیان اینکه پلیس به تنهایی نمی‌تواند امنیت پایداری را در جامعه ایجاد کند، افزود: با انتقادات سازنده رسانه‌های گیلان سعی کردیم نسبت به رفع نواقص اقدام کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در گیلان بیشترین تعامل پلیس با اقشار مختلف جامعه وجود دارد، گفت: پل ارتباطی پلیس و مردم، رسانه‌ها هستند و در چند ماه گذشته توانستیم مطالبات را پاسخگو باشیم و در سطح کشور استان آرامی بودیم.

ملکی با اشاره به تلاش و ایثار نیروی انتظامی استان گیلان در ایام عید بیان کرد: همه همکاران در انتظامی، شب و روز در صحنه حضور دارند و در تجمع‌ها و سفرهای ایام نوروز روزهای آرامی را پشت سر گذاشتیم.

وی با تأکید بر ارتباط پلیس با رسانه‌های جمعی و خبرنگاران گفت: ارتباط و تعامل با رسانه موجب می‌شود پلیس در ماموریت‌ها موفقیت بیشتری کسب کند.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان از رسانه‌ها خواست تا تعامل خود را با پلیس گیلان تا پایان سال ادامه دهند و تصریح کرد: تمام تلاش ما این است مردم امنیت روانی خوبی داشته باشند، این امر که موجب شده ما در طی سه سال یک دزدی هم از طلافروشی نداشته باشیم مرهون این امنیت و آرامش است که بخش اعظمی از آن به دلیل تعامل خوب پلیس با رسانه‌ها است.

ملکی با اشاره به آمادگی صددرصدی کادر پلیس در ایام محرم بیان کرد: متأسفانه وقت ما برای عزاداری بسیار کم است اما تمام تلاش خود را می‌کنیم که عزاداران اباعبدالله در آرامش و امنیت کامل به عزاداری بپردازند و این افتخار ما است که نوکری عزاداران اباعبدالله را در این ایام انجام دهیم.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر