آذر ۱۴, ۱۴۰۱ کد خبر : 92625 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها خبر عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

۲ تیم‌ والیبال جوانان و نوجوانان طلوع سپید انزلی در لیگ کشور صعود کرد

۲ تیم‌ والیبال جوانان و نوجوانان طلوع سپید انزلی در لیگ کشور صعود کرد

مدیر روابط عمومی باشگاه طلوع سپید بندرانزلی گفت: تیم‌های والیبال نوجوانان و جوانان این باشگاه با درخشش در رقابت‌های سری A کشور از این مرحله صعود و به مرحله دوم این رقابتها راه یافتند.

دانیال ابراهیمی افزود: با توجه به قوانین تیم‌های دسته یک کشور همه تیم‌های حاضر در این لیگ باید تیم‌های پایه داشته باشند و به همین دلیل مسئولان این باشگاه تیم‌ جوانان و نوجوانان را تشکیل دادند و تاکنون نیز توانسته اند نماینده شایسته‌ای از گیلان در این دوره از مسابقات باشند.

وی ادامه داد: تیم طلوع سپید انزلی تنها نماینده والیبال گیلان در مسابقات دسته یک والیبال کشور است و مجموعه باشگاه سعی دارد در عین بروز شایستگی ها، موجب ارتقای سطح والیبال استان شوند.

‌وی با بیان اینکه نیم فصل دوم مسابقات بزرگسالان سری A والیبال کشور از هفتم آذر شروع می شود، خاطرنشان کرد: در اولین دیدار میزبان درنا ارومیه خواهیم بود و در هفته بعد در میاندوآب به مصاف زرین اسکان می‌رویم.

ابراهیمی در مورد عملکرد باشگاه در مورد جذب بازیکنان و تقویت تیم در نیم فصل دوم اشاره و بیان کرد: بازیکنان بسیاری برای حضور در تیم بزرگسالان طلوع سپید انزلی درخواست دادند و با بررسی اولیه برخی در تمرینات حضور پیدا کردند که با تصمیم نهایی و تشخیص کادر فنی به تیم اضافه خواهند شد.

وی اضافه کرد: در رقابتهای والیبال لیگ دسته یک کشور ۲۴ تیم حضور دارند که در ۲ گروه به صورت دوره ای رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند که تیم طلوع سپید بندرانزلی درگروه اول این مسابقات با تیم‌های درنا ارومیه، شمس، مقاومت بسیج، نصر امید، توپکا بابلسر، مس سونگون، کندوان شمال نور، زرین اسکان میاندوآب، عقاب نهاجا و ملوان تهران هم‌گروه است.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر