بهمن ۱۶, ۱۴۰۱ کد خبر : 93570 استان‌ها اقتصادی خبرهای مهم گزارش ویژه گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

جلسه هم اندیشی مدیران بانک سپه با فرماندهان نظامی و انتظامی استان گیلان

جلسه هم اندیشی مدیران بانک سپه با فرماندهان نظامی و انتظامی استان گیلان

هدف از برگزاری این جلسه آشنایی مقامات ارشد نهادهای نظامی و انتظامی استان با ساختار جدید بانکداری بانک سپه ویژه نیروهای مسلح بوده است. از اینرو جلسه توج تایهی و آشنایی با مقامات ارشد نیروهای مسلح در ساختمان مرکزی بانک سپه عصر روز ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار جاهد خبر، دکتر علیرضا عزیزی مدیریت شعب بانک سپه منطقه گیلان در این همایش به بیان تاریخچه و قدمت بانک سپه و همچنین معرفی اولین شعبه بانک در شهر رشت پرداختند .

وی توجه بانک سپه به نیروهای مسلح را ریشه در تاسیس این بانک دانست و گفت: همکاران بانک خودشان را از خانواده نیروهای مسلح می دانند و با توجه به همین دیدگاه تنها بانکی هستیم که به نیروهای مسلح به عنوان مشتریان ویژه نگاه کرده و خواهیم کرد.
در ادامه دکتر محمد بایرامی عضو هیات عامل و معاون بانکداری ویژه ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر و ولادت حضرت امام جواد (ع) و امام علی (ع) و روز پدر و تشکر از مدیریت شعب گیلان ، برپایی جلسه را گام مهمی در معرفی ساختار جدید بانک سپه در حوزه نیروهای مسلح دانست.
معاون بانکداری ویژه بانک سپه هدف از برگزاری این جلسات را دیدار با مقامات استانی و آشنایی با مشکلات و درخواستهای نیروهای مسلح عنوان نمودند و ابراز امیدواری کردند با توجه با رویکرد تخصصی بانک سپه در حوزه نیروهای مسلح شاهد خدمات رسانی بهتر به این عزیزان در سطح کشور باشیم.
پس از سخنان دکتر بایرامی مدعوین جلسه به بیان مشکلات نیروهای مسلح در حوزه تخصیص منابع و پرسش و پاسخ با مدیران بانکی پرداختند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر