فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ کد خبر : 95635 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
با همراهی فرماندار لنگرود صورت گرفت؛

بازدید آیت الله فلاحتی و دکتر آشوبی از بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود

بازدید آیت الله فلاحتی و دکتر آشوبی از بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه نماینده ولی فقیه در استان گیلان از بیمارستان ۱۳۲ تخت‌خوابی شهرستان لنگرود به صورت میدانی بازدید کرد.

صبح امروز دکتر محمدتقی آشوبی- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی به همراه آیت الله رسول فلاحتی-نماینده مقام معظم رهبری در استان گیلان، جلالی – فرماندار لنگرود، دکتر عقیل قلی‌پور- معاون درمان دانشگاه و همچنین دکتر حامد ابراهیمی- مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و  پاسخگویی به شکایات به صورت میدانی از بیمارستان ۱۳۲ تخت‌خوابی سردار شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور بازدید کرد.
آیت الله فلاحتی و دکتر آشوبی در جریان حضور در بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود، از یک روحانی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه کرونا نیز عیادت کردند.
دکتر آشوبی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید حسین‌پور و خداقوت به کادر درمان، خدمات ارایه شده در بخش ها به مردم را بررسی‌ و ارزیابی کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با تعدادی از بیماران سرپایی حاضر در بخش‌های اورژانس، رادیولوژی، داروخانه و سایر، گفت‌وگو و رضایتمندی آن‌ها از خدمات ارایه شده را ارزیابی کرد.
دکتر آشوبی با اشاره به مراجعه بالای بیماران به بیمارستان‌ شهید حسین‌پور به ویژه بیماران ترومایی، بر ضرورت توسعه و تجهیز بیمارستان مذکور برای ارایه خدمت بهتر به مردم ، تاکید کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی دکتر حاج علی صادقی شهرستان لنگرود نیز بازدید کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر