خرداد ۱۱, ۱۴۰۲ کد خبر : 97442 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

بازدید مدیر مخابرات منطقه گیلان از پروژه فیبر تار پونل تا سنگده رضوانشهر

بازدید مدیر مخابرات منطقه گیلان از پروژه فیبر تار پونل تا سنگده رضوانشهر

مهندس حسنی در این بازدید گفت: یکی از مصوبات سفر رییس جمهور به استان گیلان اجرای پروژه فیبر تار از پونل به سنگده به طول ۸۷.۶۶ در شهرستان رضوانشهر است که در حال طی کردن اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های ذیربط است.

در راستای سیاست های دولت مردمی مبنی بر خدمات رسانی هر چه بیشتر به روستاییان و مناطق کمتر توسعه یافته، سید نادر صفوی فرماندار شهرستان رضوانشهر با همراهی یداله حسنی مدیریت مخابرات منطقه گیلان، فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، عطایی معاون راه و شهرسازی استان و پیمانکار پروژه از مسیر اجرای پروژه فیبر تار پونل به سنگده شهرستان رضوانشهر بازدید کردند.

فرماندار رضوانشهر با بیان این که اجرای با کیفیت پروژه های عمرانی و خدماتی همواره مورد اهمیت دولت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: تسریع در تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی به عنوان یک مولفه مهم دستگاه های اجرایی بوده و همه مدیران باید تمام تلاش خود را برای نیل به اهداف و سیاست های دولت خدمتگزار به کار ببندند.

مدیریت مخابرات منطقه گیلان با اشاره به لزوم اجرای پروژه فیبر تار به منظور ایجاد ارتباط پایدار در تلفن های همراه، ثابت و استفاده بهینه از شبکه های مخابراتی، افزود: از ۸۷.۶۶ کیلومتر فیبر مسیر پونل به سنگده، ۲۳ کیلومتر عملیاتی شده و مابقی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مهندس حسنی توسعه زیرساخت های ارتباطی در راستای دسترسی یکسان همه شهروندان به ارتباطات پایدار را ضروری برشمرد و افزود: امیدوارم تمامی دستگاه های اجرایی استان و شهرستان با همکاری و تعامل در این راه ما را یاری کنند.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر