خرداد ۱۱, ۱۴۰۲ کد خبر : 97457 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل راهداری گیلان خبر داد؛

خط کشی حدود ۱۵۰ کیلومتر از محورهای گیلان

خط کشی حدود ۱۵۰ کیلومتر از محورهای گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از خط کشی حدود ۱۵۰ کیلومتر از محورهای گیلان طی دو ماه گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۸ کیلومتر از راههای گیلان خط کشی شده است.

غلامعلی نیک فهم اظهار کرد: اجرای خط کشی محورهای استان در راستای ارتقای ایمنی تردد، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی به کاربران جاده‌ها صورت می‌پذیرد.

وی از خط کشی حدود ۱۵۰ کیلومتر از محورهای گیلان طی دو ماه گذشته خبر داد و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۸ کیلومتر از راه‌های استان گیلان خط کشی شده که برای اجرای این پروژه ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از تداوم خط کشی محورهای استان تا پایان سال خبر داد و اضافه کرد: برنامه ریزی جهت اجرای ۲ هزار کیلومتر خط کشی تا پایان سالجاری در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

نیک فهم ادامه داد: خط کشی‌های صورت گرفته به تفکیک در ۴۱ کیلومتر از بزرگراه‌های استان، ۶۸ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی و ۳۹ کیلومتر از راه‌های روستایی استان اجرا شده است.

وی با تاکید بر لزوم اجرای طرح‌های ایمن بخشی به محورهای گیلان، افزود: در سال گذشته با تلاش راهداران استان گیلان خط کشی ۴۰۵۰ کیلومتر از محورهای استان صورت گرفت.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر