خرداد ۱۰, ۱۴۰۲ کد خبر : 97428 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیر عامل توزیع برق گیلان:

گذر از تابستان داغ با مدیریت مصرف محقق می‌شود/افزایش ۵۰ درصدی رشد مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته

گذر از تابستان داغ با مدیریت مصرف محقق می‌شود/افزایش ۵۰ درصدی رشد مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با اشاره به رعایت الگوی مصرف از سوی مردم، افزود: گذر از تابستان داغ با مدیریت مصرف محقق می‌شود.

محمدتقی مهدی زاده صبح امروز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت :رسانه ها در طول سال در راستای مدیریت مصرف برق تلاش‌های زیادی داشتند که منجر به فرهنگ سازی در مدیریت مصرف شد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق نقش مهمی را ایفا میکنند افزود:خبرنکاران تبیین گران واقعی جهاد تبیین اند که در آموزش و ترویج مفاهیم مصرف برق نقش بی بدیل دارند
مهدی زاده، بابیان اینکه مدیریت مصرف برق در سال گذشته با همراهی و مشارکت مردم و تلاش نیروهای درون سازمانی و اطلاع رسانی به موقع اصحاب رسانه صورت پذیرفت گفت : نگاه تعاملی بین دستگاهی، توجه مردم به هشدارها و توصیه‌ها و همچنین فرهنگ سازی در مدیریت بهینه مصرف در سال گذشته کاهش مصرف برق را به همراه  داشته است.
وی افزود:مردم هوشمندانه توانستند مصرف برق خود را مدیریت کنند و خاموشی را به حداقل کاهش دهند.
مدیرعامل توزیع برق گیلان از پرداخت ۵۴ میلیارد تومان پاداش مدیریت مصرف در استان خبر داد و اضافه کرد: در سال گذشته حدود ۸۰۰ هزار گیلانی خوش مصرف مشمول دریافت پاداش شدند.
مهدی زاده ادامه داد: حدود ۱۹ میلیارد تومان در حوزه صنایع و واحدهای تولیدی در راستای مدیریت مصرف برق به مشترکین صنعتی پرداخت شد.
وی افزایش ۵۰ درصدی رشد مصرف در سال جاری را ناشی از افزایش دما و گرمی هوا در روزهای اخیر، نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیان کرد.
مدیرعامل توزیع برق گیلان با بیان اینکه ناترازی برق با مدیریت مصرف جبران می‌شود، گفت: رعایت الگوی مدیریت مصرف برق باید جزو اولویت اول مردم قرار گیرد تا در سال جاری شاهد خاموشی‌ها نباشیم.
مهدی زاده با اذعان بر اینکه کنتورهای هوشمند برای پر مصرف‌های برق نصب می شود خاطر نشان کرد:با نصب این کنتورها برای مشترکین که قابلیت کنترل از راه دور را دارند مصرف مشترک را مدیریت می‌کنند.
.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر