شهریور ۲۸, ۱۴۰۲ کد خبر : 100942 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

تمام شبکه‌ برق گیلان از پایداری کامل برخوردارند

تمام شبکه‌ برق گیلان از پایداری کامل برخوردارند

به گفته مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، علی رغم بارش شدید باران در استان، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند.

بهمن داراب زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت شبکه توزیع برق استان با توجه به بارش های چند روز اخیر اظهار کرد: علی رغم بارش شدید باران در استان، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری کامل برخوردارند.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی پرسنل توزیع برق برای پایداری شبکه توزیع گفت: به دلیل شرایط جوی نامساعد و بارش شدید و مستمر باران و وقوع سیلاب در استان گیلان و به خصوص در شهرستان آستارا که در چندین سال گذشته بی‌سابقه بود، خوشبختانه این بارش‌ها هیچ گونه آسیبی به تاسیسات شرکت وارد نکردند و شبکه‌های انتقال و فوق توزیع شرکت از پایداری کامل برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به تجربه شرکت در مواجهه با چنین بارش‌هایی افزود: با وجود پایداری شبکه‌های انتقال و فوق توزیع، تمامی اکیپ‌های فنی، عملیاتی، تجهیزات و ماشین آلات شرکت درحالت آماده‌باش قرار دارند تا درصورت وقوع هر گونه اتفاقی، در اسرع وقت آن را مدیریت کرده و از به وجود آمدن حوادث احتمالی جلوگیری خواهیم کرد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر