خرداد ۲۴, ۱۴۰۳ کد خبر : 107498 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
کارگرنیا رئیس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای مراکز گیلان :

ارتباط موثر مجمع مشورتی با هدف رفع مشکلات/ تلاش برای داشتن شهر و استانی بهتر

ارتباط موثر مجمع مشورتی با هدف رفع مشکلات/ تلاش برای داشتن شهر و استانی بهتر

رئیس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای مراکز گیلان گفت: قصد داریم با برقراری تعاملات بیشتر از طریق این مجمع با دیگر شهرهای استان گیلان ، ضمن بهره مندی از تجارب و ظرفیت دیگر شهرها برای رفع مشکلات مشابه در شهرها تلاش کنیم.

محمد حسین واثق کارگرنیا پس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع مشورتی روسای شوراها و شهرداران شهرهای مراکز استان گیلان و انتخاب شدن برای جایگاه ریاست این مجمع با قدردانی از میزبانی شورا و شهرداری فومن و حضور فرماندار شهرستان فومن در این نشست اظهار کرد: همه اعضای شورا دغدغه شان رفع مشکلات و رفاه بیشتر شهروندان است.

وی به تشکیل دو کارگروه روسای شوراها و شهرداران در این مجمع اشاره کرد و گفت: امروز شاهد برگزاری انتخابات هیات رئیسه بودیم امیدواریم هر چه سریعتر نسبت به بررسی مباحث و برگزاری جلسات با هدف بررسی و رفع دغدغه های مشترکی همچون پسماند و.. اقدام کنیم و در نهایت تصمیمات اتخاذ شده را در قالب یک بیانیه به شوراهای فرا دستی اعلام کنیم .

رئیس شورای شهر رشت با تاکید به اینکه مسئولین روسای کارگروه های این مجمع باید تلاش مضاعف تری داشته باشند تصریح کرد: دبیرخانه این مجمع در شهر رشت که مرکز استان است تشکیل شده و امیدواریم با برقراری ارتباطات بیشتر بتوانیم با بهره مندی از ظرفیت نمایندگان مجلس و جذب اعتبارات ملی ، گام های موثری در راستای رفع مشکلات و ابر چالش‌ها برداریم .

کارگرنیا بااشاره به اینکه جلسات این مجمع به صورت فصلی برگزار می شود افزود: بسیاری از مشکلاتی که شهرها با آن مواجه اند اکثرا شبیه هستند و ما در تلاشیم تا در این مجمع بتوانیم در کنار برطرف کردن مشکلات شهرهای حوزه انتخابیه برای داشتن شهر و استانی بهتر تلاش کنیم .

وی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب به حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو همچون انتخابات پیشین تاکید کردند و حضور مردم در همه مباحث همواره راهگشا بوده و یقینا عملکرد اعضای شورا در حضور پُرشورتر مردم در انتخابات پیش رو بسیار تاثیر گذار است.

کارگرنیا با تاکید به اینکه عملکرد خوب شورا منجر به جلب اعتماد مردم برای حضور در پای صندوق های رای می شود بیان کرد: قرار است چهار سال مسئولیت دولت را در اختیار فردی قرار دهیم که عملکرد و تصمیماتش در همه ارکان و زندگی مردم تاثیرگذار است و بنابراین باید فردی را انتخاب کنیم که ولایتمدار و خادم خوبی برای مردم باشد و همچون رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی شبانه روز برای رفع مشکلات مردم و کشور و حفظ عزت و اقتدار نظام گام بردارد و ان شاا همه ما بتوانیم در هشتم تیر ماه، اصلح ترین فرد را برای جایگاه ریاست جمهوری انتخاب کنیم.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر