تیر ۱۹, ۱۴۰۳ کد خبر : 108067 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد؛

توقیف بنز ۱۴۰ میلیارد ریالی قاچاق در لاهیجان

توقیف بنز ۱۴۰ میلیارد ریالی قاچاق در لاهیجان

فرمانده انتظامی گیلان از توقیف یک دستگاه خودرو بنز قاچاق به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال در شهرستان لاهیجان خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی بر برخورد قاطع مجموعه انتظامی با برهم‌زنندگان نظم و امنیت اقتصادی تاکید کرد و با اشاره به اینکه اقدامات قاطع و قانونی پلیس در راستای برخورد با متخلفان و سودجویان سبب قانونمداری می‌شود، اظهار کرد: مقابله با قاچاق نیازمند عزم همگانی و همکاری همه دستگاه¬‌ها و مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه مأموران پلیس آگاهی حین گشت‌زنی یک دستگاه خودرو مرسدس بنز CLS 550 را که در سطح شهرستان با پلاک گذر موقت در حال تردد بود، مشاهده و برای بررسی آن را متوقف کردند، افزود: پس از استعلامات صورت گرفته مشخص شد، خودرو مورد نظر فاقد هرگونه مدارک قانونی بوده و قاچاق است.

فرمانده انتظامی استان گیلان از توقیف و انتقال این خودرو با هماهنگی تعزیرات حکومتی به پارکینگ خبر داد و بیان‌داشت: در این رابطه متهمان ۲۷ و ۵۱ ساله برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی و کارشناسان ارزش تقریبی خودرو قاچاق را ۱۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان به تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد و افزود: مبارزه با قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر