تیر ۱۳, ۱۴۰۳ کد خبر : 107963 اجتماعی خبر عناوین کل اخبار گزارش ویژه گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

دیدار مدیر مخابرات گیلان با رئیس کل دادگستری استان

دیدار مدیر مخابرات گیلان با رئیس کل دادگستری استان

یداله حسنی مدیر مخابرات منطقه گیلان با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان با وی دیدار و گفتگو کرد.

مهندس حسنی در این نشست صمیمی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم حادثه تروریستی هفتم تیر، گفت: حقیقتاً نام و یاد این شهدای عزیز علی الخصوص شهید بزرگوار آیت الله دکتر بهشتی همواره بر تارک تاریخ این کشور می درخشد و نور وجودی این بزرگواران تا ابد روشنی بخش راه پویندگان مسیر حق و حقیقت است.

مهندس حسنی عنوان کرد: اگر بخواهیم به حقیقت شخصیت این عزیزان پی ببریم باید سیره این بزرگواران را در آئینه کلام امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) جستجو کنیم و ببینیم ایشان چه تعابیر بی نظیری راجع به شهید مظلوم بهشتی دارند.

گفتنی است در این دیدار مهندس حسنی با حجت الاسلام والمسلمین صادقی رییس کل دادگستری استان در خصوص برنامه ها و اقدامات انجام شده در جهت پیشگیری و کاهش سرقت تجهیزات مخابراتی گفتگوشد.

مدیر مخابرات منطقه گیلان بحران سرقت تجهیزات مخابراتی را جدی دانست و بر انجام اقدامات سخت گیرانه تر در این زمینه تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با قدردانی از تمامی مدیران و مسئولان استان در برپایی انتخاباتی سالم و با شکوه تصریح کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید خدمت شایسته و صادقانه ای به مردم ارائه دهیم و با این خدمت رسانی دین خود را به شهدا و امام شهدا ادا نماییم.

وی با تاکید بر اینکه رضایت خداوند در گرو تحصیل رضایت مردم است اظهار داشت: تمام دین در خدمت به مردم خلاصه می شود

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر